ul. Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa
511 091 844 biuro@lgdlimanowa.eu
lglglglglglglglglg

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW


Członkowie LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska"
 
Lp. Imię i nazwisko członka LGD/osoby reprezentującej członka LGD Nazwa Członka LGD*
1. Ampulska Bożena  -
2. Augustyn Kazimierz -
3. Bargieł Andrzej  -
4. Bieda Franciszek                     -                  
5. Bieda Władysław Miasto Limanowa
6. Chełmecka Józefa  -
7. Ciuła Teresa Ciuła Teresa Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
8. Czepiel Jolanta Czepiel Jolanta  RESTAURACJA ALFA
9. Dutka Bronisław Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”
10. Dziedzina Franciszek  -
11. Gołuszka Marcin  -
12. Gontarski Stanisław Ochotnicza Straż Pożarna w Jodłowniku
13. Gorczowski Stanisław -
14. Gręda - Lorek Jadwiga -
15. Grucel Jan Grucel Jan Usługi Inwestorskie
16. Gwiżdż Stanisław -
17. Jaworski Józef -
18. Joniec Kazimierz STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW W UJANOWICACH
19. Kęska Agata Kęska Agata Niepubliczne Przedszkole U Cioci Agatki
20. Kita Helena -
21. Kita Zofia -
22. Klimek Maria Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Tymbark
23. Kogutowicz Michał -
24. Kunicki Bronisław -
25. Kurczab Krystyna -
26. Kurek Adela Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich ze Słopnic
27. Liberda Weronika -
28. Lorek Marcin -
29. Majchrzak Mieczysław -
30. Malec Lucyna -
31. Matlęga Andrzej -
32. Matlęga Barbara Matlęga Barbara Firma Produkcyjno - Handlowa
33. Michura Paweł -
34. Młyńska Renata MŁYŃSKA RENATA Sprzedaż Hurtowo- Detaliczna "REMI"
35. Młyński Stanisław -
36. Mrożek Grzegorz -
37. Musiał Jacenty Stowarzyszenie Agroturystyczne Powiatu Limanowskiego
38. Nieczarowski Stanisław -
39. Nowogórska Urszula -
40. Nowogórski Janusz Nowogórski Janusz Firma Handlowo-Usługowa ”Sigma”
41. Ociepka Bogusława -
42. Oleksy Józef CAROX J. OLEKSY, R. SZEWCZYK SPÓŁKA JAWNA
43. Oleksy Marcin -
44. Oleksy Stanisława -
45. Pajor Zdzisław Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej
46. Pazdan Janusz -
47. Pazdan Władysław       Gmina Limanowa
48. Pazdur Elżbieta -
49. Piaskowy Monika -
50. Piechnik Halina  -
51. Piegza Stanisław -
52. Pietrzak Jadwiga Stowarzyszenie KGW Łukowica
53. Ptaszek Paweł Gmina Tymbark
54. Puchała Jan                          Powiat Limanowski
55. Radzięta Marcin -
56. Rosiek Kinga -
57. Rymarczyk Stefan Ochotnicza Straż Pożarna w Szczyrzycu
58. Ryś Zygmunt Ryś Zygmunt F.G.U.H. „ZAJAZD”
59. Rzadkosz Czesława             Gmina Łukowica
60. Sadowski Władysław          Gmina Kamienica
61. Skirliński Antoni -
62. Smaga Jacek Stowarzyszenie Przyjaciół Limanowian
63. Smaga Krzysztof -
64. Smoleń Danuta Koło Gospodyń Wiejskich w Męcinie
65. Sołtys Adam                     Gmina Słopnice
66. Stach Józef Stach Józef Firma Usługowa „KOWAL STACH”
67. Stanik Wiesław Oddział PTTK Ziemi Limanowskiej w Limanowej
68. Stanisławczyk Czesław Gmina Laskowa
69. Stawarz Paweł                Gmina Jodłownik
70. Talar Agata -
71. Tokarz Paweł KATOLICKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "LASKOVIA"
72. Twardowska Maria -
73. Twardowski Krzysztof -
74. Uryga Mieczysław -
75. Uryga Stanisław -
76. Węgrzyn Benedykt           Gmina Dobra
77. Więcek Jan -
78. Woźniak Danuta -
79. Zapała Henryk -
80. Zapała Lucyna -
81. Zelek Czesław -
82. Zelek Dorota -
83. Zięba Agata Ochotnicza Straż Pożarna w Zasadnem
84. Zygadło Maria -

*pole uzupełniane w przypadku podmiotów nie będących osobami fizycznymi   




 

Ważne instytucje

lglglglg
ue
„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.